Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Сепаратистське пиво заберуть із полиць магазинів

Голова громадської організації Дмитро Якимець провів поряд з торговим закладом виїзний брифінг для ЗМІ та подав позов до суду, а тому справа набула розголосу. Прес-служба Fozzy Group сьогодні надіслала лист-відповідь на адресу громадської організації, де обіцяла вилучити всю партію пива із неналежним маркуванням:

«…Ми дуже вдячні за пильність активістам «Громадського контролю», які вчасно помітили прикрий випадок некоректного маркування на продукції та звернулися до відповідних органів влади. На жаль, ця продукція потрапила в магазини через неуважні дії співробітників, щодо яких вже були застосовані відповідні адміністративні заходи. Наразі, всю партію продукції, про яку йдеться, було знято з полиць усіх магазинів по всій країні…».

Забирати заяви із суду активісти «Рівненського громадського контролю» не збираються. Голова ГО Дмитро Якимець впевнений, що справу слід довести до кінця, оскільки відповідачем у справі є не тільки Fozzy Group, а й сумнознозвісний «Пивобезалкогольний комбінат «Крим»».

Цю справу просто так ми не залишимо. «Рівненський громадський контроль» обов’язково прослідкує, чи справді пиво приберуть із полиць магазинів. І це стосується не тільки Fozzy Group, а й інших торгових закладів цієї компанії. А щодо позовної заяви, то вона перебуває в Рівнеському міському суді. Я думаю, що лише так можна вплинути на тих, хто задля власного фінансового збагачення, нехтує українським законодавством та національними інтересами, – коментує ситуацію Дмитро Якимець.

«Рівненський громадський контроль» закликає громадян не бути байдужими до проявів сепаратизму та звертатися із заявами до правоохоронних органів, якщо подібні товари знову з’являться у торгівельних закладах Рівного.

Наша організація буде інформувати громадськість про перебіг судового розгляду цієї справи.

• За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка: Іванна Драган, 098 925 60 10,

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: