Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Секретар РНБО Олексій Данілов анонсував посилення карантину

В Україні можуть посилити карантин найближчим часом. Це питання за дорученням Ради національної безпеки і оборони буде розглянуто на засіданні Кабінету міністрів.

Таку заяву зробив секретар РНБО Олексій Данілов 16 липня на брифінгу, який транслювався на YouTube-каналі in time Ukraine. За його словами, це пов'язано з небезпекою нових штамів Дельта і Лямбд.

"Найближчим часом Кабінет міністрів прийме додаткові заходи реагування на коронавірус тому, що це дуже небезпечно. Це стосується вже не тільки дорослого населення, це стосується дітей", – заявив він.

Також Данілов наголосив на необхідності ще більш жорстких обмежень для низки країн, де широко поширилися зазначені штами. Зокрема, йдеться про Росію, Індію, Великобританію та Білорусь. Це питання також буде розглянуто урядом.

Крім того, секретар РНБО додав, що завдяки вакцинації в Україні антитіла до коронавірусу набули вже 33% громадян. Також приблизно у 38-40% українців є імунітет до COVID-19.

В Україні 2 липня вже почав діяти посилений карантин через поширення штаму Дельта. Зміни зачепили правила перетину державного кордону.

#COVID-19  #карантин  #Дельта  #Данілов 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: