Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

СБУ запустила онлайн-сервіс з пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни

Об'єднаний центр із пошуку і звільнення полонених запустив швидку форму подачі заяв про зниклих безвісти українців в умовах війни, а також тих, хто потрапив у полон до окупантів, повідомила Служба безпеки України в телеграм-каналі.

"Тепер можна повідомити про обставини зникнення людини через онлайн-форму", - наголошується в повідомленні.

Тим громадянам, які звернулися до Об'єднаного центру раніше, повторно заповнювати електронну форму не потрібно – надана інформація вже опрацьована.

Відправлені через форму дані конфіденційні і не потраплять до сторонніх осіб, запевнили в СБУ.

У спецслужбі звернули увагу, що питання звільнення полонених перебуває у виключній компетенції органів державної влади!

"Служба безпеки України застерігає від шахрайських схем, коли невідомі особи можуть телефонувати та пропонувати "допомогу" у нібито визволенні родичів з полону. Не надавайте інформацію про полонених і власні персональні дані не уповноваженим організаціям та особам, а також анонімним джерелам. Це може зашкодити нашим захисникам у полоні та ускладнити перебіг переговорного процесу щодо їх звільнення!", - наголошується в повідомленні.

У СБУ зазначили, що за результатами спільної діяльності та реалізації рішень координаційного штабу щодо поводження з військовополоненими, Об’єднаним центром реалізовано звільнення з полону та повернуто на підконтрольну Уряду України територію 573 особи.

#розшук. вйна  #СБУ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: