Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рятувальники з Рівненщини поїхали на міжнародні навчання до Чехії

Рівненські рятувальники у складі делегації ДСНС України беруть участь у навчаннях Rescue Days. Вони відпрацьовують елементи та сценарії ліквідації наслідків ДТП, – розповів Суспільному речник Служби порятунку області Дмитро Мельник.

Навчання Rescue Days тривають з 9 по 12 вересня у місті Високе Мито (Чехія).

Разом з рівнянами також їхні колеги з Києва, Львівщини, Одещини та Волині. Рятувальники з України обмінюються досвідом з іноземними колегами, а також удосконалюють рівень своєї професійної підготовки до реагування на ДТП та навчаються працювати з новим аварійно-рятувальним обладнання.

Загалом у складі української команди 17 людей, серед них – дев'ять рівнян.

"Це міжнародні навчання, вони відбуваються також у Європі та США. Крім того, що наші колеги вчаться ліквідовувати ДТП, вони також ознайомлюються із новим сучасним аварійно-рятувальним обладнанням, яке потрібне для ліквідації наслідків ДТП, а також обмінюються досвідом з іноземними колегами", – розповів Суспільному речник Служби порятунку області Дмитро Мельник.

По закінченню учасники отримають сертифікати про завершення навчання.

Подібні міжнародні навчання відбудуться і на Рівненщині, – зазначив Дмитро Мельник.

"З 30 вересня по 1 жовтня на рівненський полігон крім рятувальників з України приїдуть представники інших країн. Навчання такого плану на Рівненщині вже відбувалися у 2019 році. Тоді участь у заходах брали рятувальники з України, Німеччини, Польщі та Франції".

"Такі навчання є важливими. На Рівненщині трапляється багато автопригод, особливо на трасі Київ-Чоп. На кожну третю ДТП виїжджають наші співробітники. Потрібно знати, як правильно деблокувати травмованого, як його звідти витягнути, щоб не пошкодити йому хребта та як надати першу долікарську допомогу. В розрізі дані навчання є такими ж важливими, як і пожежнику знати справу гасіння пожеж", – додав Дмитро Мельник.

Востаннє за кордон до Польщі та Німеччини рятувальники Рівненщини їздили у 2019 році.

#Rescue Days  #навчання  #101  #Чехія 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: