Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Розвідка України прогнозує бунт на росії

Українська розвідка очікує зміну режиму на росії внаслідок бунту незадоволеного населення.

І це буде саме бунт, а не осмислений протест, оскільки в цій країні не має громадянського суспільства, - повідомляють ua.news.

Про це розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Всі сценарії кремля лягають на підготовлений ґрунт. Це народ, який сотні років жив у рабстві, там інституційно немає ані демократичних практик, ані досвіду спротиву. Бунт все одно буде. Це питання часу... Якби це було громадянське суспільство, то це був би не бунт, а осмислений протест, яким був в Україні Майдан - з цінностями, з конкретними вимогами й розумінням для чого. Оскільки суспільства там немає, то це буде не протест, а бунт, який зрештою так чи інакше закінчиться зміною режиму та переформатуванням у самій російській федерації", - вважає Юсов.

Він зазначив, що на якомусь етапі в рф ціни на нафту дозволили прогодувати населення, для багатьох цього виявилося достатньо, а решту або видавили з країни, або посадили до в'язниць.

Нагадаємо, що за 8 лютого було ліквідовано ще 910 окупантів. Загальна кількість знищеного особового складу становить близько 135 010 одиниць.
Російські окупаційні війська зосередили зусилля і ведуть наступ на 5 напрямках, намагаються взяти під повний контроль Донецьку та Луганську області.
Раніше наша розвідка називала ймовірні напрямки наступів російської армії. За даними ГУР, таких напрямків було три – у Донецькій та Луганській областях, а також на Запоріжжі.

#Росія  #розвідка  #ГУР 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: