Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Росія збирається вдарити по цивільних об'єктах в Україні найближчими днями, — Reuters

Американська розвідка передала журналістам, що РФ навмисне збирається атакувати ракетами мирних українців. Однак обстрілів можуть зазнати і будівлі державних органів.

Війська РФ найближчим часом збираються завдати ракетного удару по цивільній інфраструктурі України. До того ж серед цілей також є державні об'єкти. Про це пише видання Reuters із посиланням на розвідку США.

Повідомляється, що найбільшою небезпекою будуть саме мирні жителі України. Джерело заявило, що у Штатах стурбовані тим, що Росія свідомо обстрілює громадянську інфраструктуру в Україні, наражаючи на ризик життя мирних людей.

"У нас є інформація, що Росія активізує зусилля щодо завдання ударів по цивільній інфраструктурі та державним об'єктам України найближчими днями", — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що президент України нещодавно підписав закон про будівництво бомбосховищ у новобудовах. Згідно з ним, на рівні документації планування та забудова повинні містити розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту. Йдеться про плани розвитку укриттів та забезпечення безперешкодного доступу до них.

За матеріалом Фокус


 

#війна  #попередження  #обстріли 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: