Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Різдвяні подарунки дітям Героїв

Цей непростий воєнний рік виявився особливо важким для родин наших захисників, які загинули у боротьбі за незалежність України, діток, котрі втратили на війні своїх батьків.

Напередодні величного свята Різдва Христового з ініціативи та за дорученням міського голови Василя Антонюка, начальника Дубенського районного територільного центру комплектування та соціальної підтримки, полковника Анатолія Кононова, депутатського корпусу, виконавчого комітету заступник начальника Дубенського районного територільного центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Роман Велесик та представниця міської ради, фахівець центру соціальних служб Ірина Білецька відвідали з гостинцями дітей полеглих Героїв, які проживають у місті Дубно та Дубенському районі.

У тимчасовому транзитному пункті Дубенської міської ради для дітей згідно вікової категорії були сформовані подарунки - солодощі, іграшки, пледи, що надійшли від німецьких партнерів нашого міста-побратима Гіжицько - міста Кверфурт.

Важко підібрати слова, щоб передати сум та висловити співчуття рідним загиблих Героїв. Сподіваємось, передсвяткові подаруночки потішили діток, додали їм різдвяного настрою.

Дякуємо усім меценатам, що допомагають українським дітям!

Головне для нас сьогодні – це зберегти в дитячих серцях віру в прекрасне і чудеса.

Дубенська міська рада 

#шана  #свято  #Різдво 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: