Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

"Різдвяне Диво" завітало до ЖК "На Щасливому"

Традиційно на Різдво тисячі рівнян збираються на території ЖК «На Щасливому», щоб відсвяткувати "Різдвяне Диво», послухати колядок і самим поколядувати, посмакувати неймовірно смачною вуличною їжею  і отримати заряд позитивного настрою аж до наступного Різдва, щоб через рік знову зустрітися поблизу ТРЦ «Happy Mall» на святкуванні Різдвяного Дива». Усе це дійство відбувається в казковій атмосфері святкової ілюмінації мікрорайону, коли міріади десятки тисяч маленьких і великих вогників сповіщають про диво народження Ісуса Христа.

Ще до офіційного старту свята маленькі рівняни виходили на сцену, щоб поколядувати і це справді виглядало дуже зворушливо. Організатори свята у свою чергу подбали про подаруночки для маленьких й  активних рівнян. Чималу концертну програму з колядок  на святі представили вихованці Рівненської театральної школи, які не вперше брали участь у святкуванні Різдвяного Дива. Дзвінкі дитячі голоси звучали просто неперевершено. А юна Аделіна Окладова, яка теж неодноразово виступала на концертах у мікрорайоні, просто зачарувала своїм голосом усіх присутніх. А ще діти заспівали «Молитву на Різдво», яка нагадала нам, що там, на Сході України, йдуть воєнні дії і не всі діти святкують Різдво разом зі своїми татами і мамами. Від майстерного виконання пісенної композиції у багатьох присутніх на очах виступили сльози.

Юна солістка Євангеліна Шмідт зі святкової сцени виконала колядку «Хай Ісус мале дитятко…», яку два роки тому з різдвяної сцени виконував весь колектив ЖК «На Щасливому». З чималою  концертною програмою на свято в черговий  раз завітав фольклорний гурт «Родічі», родзинкою якого є виконання фольклорних композицій з різних куточків нашої Рівненщини.   Із Сарн на Свято завітала фіналістка «Голосу країни» Галина Куришко. А з самого Тернополя на Щасливе приїхали фольклорний гурт «Баби з Тернополя». Кажуть, що як тільки почули, «що На Щасливому у Рівному буде свято, то гайда в бус і на Рівне». До речі, як виявилося, в цього гурту в Рівному є чимало шанувальників, які після виступу,  тісним колом обступили гостей з Тернополя жваво спілкувалися.

Цьогоріч уперше до святкування «Різдяного Дива» у ЖК «На Щасливому» окрім світських колективів і виконавців долучилося і духовенство. Хор представників рівненського духовенства «Анафора» зі святкової сцени виконав кілька колядок, побажав жителям мікрорайону щастя, а забудовникам – подальших успіхів.

Загалом на святі панувала доброзичлива, дружня атмосфера, панував дух Різдвяного Дива, який, можна сказати, не покидає цей мікрорайон ніколи. Бо ж справді – жити на території ЖК «На Щасливому» - це велике щастя для кожної родини, яка свого часу вирішила не чекати, а обрала саме це  комфортне місце для свого помешкання.

Свято завершилося неперевершеним музичним фейєрверком.

Василь Бурченя


 

#Різдво  #свято  #На Щасливому 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: