Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівнянин потрапив на гачок афериста - разом із грішми віддав йому ще й телефон

На гачок афериста вчора, 28 січня, потрапив 72-річний рівнянин. За порятунок сина від поліції він віддав зловмисникам 20 тисяч гривень, банківську картку із 13 тисячами гривень на рахунку та мобільний телефон, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

Спочатку невідомий чоловік зателефонував на стаціонарний телефон та сповістив, що його син збив людину. Потім по мобільному телефону запевнив, що уникнути відповідальності можна, однак за винагороду – 50 тисяч гривень.

Пенсіонер, не маючи такої суми, сказав, що віддасть лише 20 000. Вже за кілька хвилин на порозі стояв псевдослідчий, якому рівнянин передав вказані кошти,  а також банківську картку, з якої в подальшому шахраї зняли всі 13 тисяч гривень. Та на цьому аферист не зупинився та запевнив, що оскільки телефон прослуховується, тому змушений забрати ще й і його.

Через деякий час 72-річний чоловік зв’язався із сином та упевнився, що з ним усе гаразд, і в жодну ДТП не потрапляв.

Варто зазначити, що в цей час у квартирі також перебувала знайома, яка могла зателефонувати зі свого мобільного до нібито винуватця ДТП і викрити шахраїв. Однак, аргументи зловмисника, на жаль, виявилися  переконливішими.

Правоохоронці наголошують громадянам не реагувати на подібні дзвінки: перервіть розмову та особисто зателефонуйте до рідних, які нібито потрапили у біду.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: