Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівнян змушують вважати Крим територією Російської Федерації

 Однак тільки після заяви бійця української армії до «Рівненського громадського контролю» на цю проблему звернули увагу. Громадські активісти провели контрольну закупку  пива «Крым», «Жигулёвское», «Zlaty Gryphon», «Юбилейное» у торговельному закладі. Продаж товарів із неналежним маркуванням є порушенням відразу декількож Законів України, серед яких ЗУ «Про захист прав споживачів», ЗУ «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» та інших. До речі, штрих-код на етикетці вказує на країну виробника Україну, однак насправді такий штри-код позначений на цих товарах взагалі є фальшивим.

Отримавши докази порушення українського законодавства, у четвер 29 січня голова громадської організації Дмитро Якимець провів виїзний брифінг на тему «Рівнян змушують підтримувати сепаратизм».

– Я сміливо заявляю, що бізнес, яким володіють безвідповідальні перед країною олігархи намагається, за кошти пересічних несвідомих громадян, підтримувати сепаратистів, – заявляє Дмитро Якимець. – Наша міська влада також не краща, вона взагалі не слідкує за тим, які товари продаються у місті, хоч зобов’язана це робити. Ми, як громадська організація не будемо за цим спокійно спостерігати. Наша організація уже підготувала та подала позов до суду. Ми вимагаємо вилучення і знищення цих товарів та покарання недобросовісних бізнесменів і міських чиновників, які зобов’язані за цим слідкувати.

            Фахову оцінку ситуації надав патентний повірений України у Рівненській області Юрій Трачук.

– Порушення тут присутні однозначно, – зазначив експерт, –. ТОВ «Експансія» мережі гіпермаркетів Fozzy повинна була дотримуватися законодавства, перевірити документи всіх товарів. Ми не маємо сумнівів, що такі товари продаються по всій мережі гіпермаркетів в Україні. Уже в судовому порядку ми будемо з’ясовувати, у який спосіб була здійснена доставка, чому продукція потрапила до українських магазинів. Відповідати перед судом буде і ТОВ «Експансія», і «Пивобезалкогольний комбінат «Крим», що є відповідно продавцем та виробником цієї продукції.

Адміністрація гіпермаркету своєї вини у продажу «сепаратистського пива» не вбачає. Мовляв, що вище керівництво затвердило і закупило, те і продаємо.

В подальшому ми будемо інформувати громадськість про перебіг розгляду судового позову щодо примушування рівнян своїми коштами підтримувати сепаратизм.

• Іванна ДРАГАН

098 925 60 10

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: