Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненську АЕС знову "замінували"

14 лютого 2022 року о 15:00 від керівника відділу в м. Вараш Управління СБУ в Рівненській області надійшло повідомлення про загрозу здійснення акту ядерного тероризму (диверсії) стосовно ВП "Рівненська АЕС".

За фактом повідомлення було зібрано антитерористичний штаб РАЕС, проінформовано територіальні органи поліції та СБУ, ДП "НАЕК "Енергоатом", Держатомрегулювання, ПрАТ НЕК "Укренерго" (регіональний диспетчерський центр західного регіону), ДПРЗ-2 ДСНС, вжито заходів щодо посилення фізичного захисту та охорони об’єктів електростанції.

Із метою перевірки цієї інформації відповідними службами було проведено огляд основного обладнання реакторних відділень енергоблоків №№1-4, приміщень та будівель електростанції, периметру захищеної зони та прилеглої території, особливо важливих об’єктів РАЕС за межами захищеної зони.

У результаті проведеного огляду не виявлено заборонених предметів (вибухових пристроїв та ін.), які можуть бути використані в диверсійних цілях.

Рівненська АЕС працює у штатному режимі. Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

Вараська міська рада


 

#РАЕС  #замінування 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: