Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненський митець у галереї "Євро-Арт" презентував нову картину

У неділю, 12 вересня у рівненській галереї "Євро-Арт" місцевий художник Анатолій Іваненко презентував свій живописний сюжет. Нова широкоформатна робота має розміри 95х155 см і виконана олійними фарбами, – розповіла Юлія Савуляк.

Джерело Рівне.Суспільне.

"Історичний пейзаж із розвалинами, або Біля джерела". Таку назву має новий живописний сюжет рівненського художника Анатолія Іваненка, який він презентував 12 вересня у галереї "Євро-Арт".

Картину художник створив за мотивами Острозького замку.

Дві його вежі зображені на дальньому плані, поміж ними Богоявленський собор.

Фрагмент картини Анатолія Іваненка

Анатолій Іваненко відомий своїми великоформатними живописними сюжетами.

"Він називає свої роботи картинами-алегоріями і переплітає в них минуле й сучасне, буденну дійсність та біблійні перекази. З 2012-го року свої нові роботи він презентує лише в галереї "Євро-Арт". Створив сотні полотен, котрі подобаються і дорослим, і молоді", – розповіла артменеджерка Юлія Савуляк.

Фрагмент картини Анатолія Іваненка

Нова робота має розміри 95х155 см і виконана олійними фарбами.

"В цьому випадку, це асоціативність. Коли бачиш щось одне, а підсвідомість вибудовує зовсім іншу картину. Так, я побачив маленьку дівчинку, а от уява миттєво сформувала цілу картину, яка базується на усіх моїх спогадах і враженнях, які залишилися від усіх моїх візитів до Острога. Це був для мене несподіваний і неочікуваний поштовх, що я за літо написав ось такий сюжет", – зазначив на презентації картини Анатолій Іваненко.

У вівторок, 14 вересня о 16:00, Анатолій Іваненко відкриє персональну виставку у виставковій залі спілки художників на вулиці 16-го липня.

 

 

#художник  #виставка 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: