Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненський лебідь зимуватиме у комфорті

Рятувальники першої державної пожежно-рятувальної частини ДСНС Рівного допомогли працівникам зоопарку дістати лебедя з крижаного озера на Лебединці, що в обласному центрі.

ДСНС-ники за допомогою надувного човна добралися до птаха й дістали його із традиційного літнього місця проживання лебедів.
Тепер завдяки рятувальникам і працівникам зоопарку лебідь спокійно перезимує в комфортних умовах і його життю нічого не загрожуватиме.

А почалася сьогоднішня рятувальна спецоперація з небайдужі рівняни у соцмережах. Там ще зранку забили тривогу, що на озері, яке майже вкрилося кригою, плаває самотній лебідь. Іншого його компаньйона там не було. Тож хтось із рівнян зателефонував до керівництва зоопарку, аби нагадати, що посеред Рівного теж є птахи, які потребують допомоги і захисту. У зоопарку активістів запевнили: ситуація під контроем, працівники вже зробили декілька спроб, аби відловити птахів, але всі спроби виявилися невдалими.

За допомогою рятувальників справу таки валося щасливо завершити для одного з лебедів. Де другий - наразі встановлюють і любителі природи, й зоозахисники.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: