Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненщина попрощалася із п'ятьма Героями

Рівненщина попрощалася із п'ятьма Героями - рівнянином Сергієм Ковбарем, Олександром Поваром з Острога, Василем Жданюком з Гощанщини. Сарненщина провела в останню дорогу двох загиблих Героїв - Ігоря Євтушка та Анатолія Ревука.

Коли розпочалася повномасштабна війна, Сергію зателефонували й просили з'явитися у військкомат. 25 лютого він пішов на завод, а вранці 26 поїхав у військкомат... Після цього вирушив захищати країну. Сказав рідним лише одне: "Треба - значить треба" і не вагаючись поїхав. Два місяці їх підрозділ захищав Бахмут, а три тижні тому перевели до населеного пункту Часів Яр... 52-річний старший солдат Сергій Ковбар загинув 21 березня 2023 року, внаслідок артилерійського обстрілу противником. У загиблого залишилися дружина, 20-річна донька та 18-річний син, літні батьки.

На зображенні може бути: 1 особа, військова форма, дерево та на відкритому повітрі

21 березня загинув старший солдат - Олександр Повар. 24-річний військовий проживав в Острозі. Життя захисника обірвалося під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Хромове, Донецької області.

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

 

Гощанська громада провела у останній шлях воїна-Захисника України Василя Жданюка. Василь Жданюк,1968 року народження, із перших днів повномасштабної агресії росії став на захист Батьківщини. На жаль, воїн загинув 19 березня 2023 року під час виконання бойового завдання неподалік села Атинське Сумської області. Василь Жданюк був люблячим батьком і турботливим чоловіком. Хорошим другом, справжнім та щирим патріотом, який понад усе любив Україну та вірив у її незалежне майбутнє... У загиблого залишилися дружина Ірина, син Ігор та донька Анна.

На зображенні може бути: 1 особа та борода

Ігор Євтушок з Сарн на війну пішов добровольцем, хоча й не мав військового досвіду… На жаль, воїн загинув під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку Донецької області в зоні проведення бойових дій.

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

Анатолій Ревук з Сарненщини загинув від поранень, несумісних із життям. В районі населеного пункту Оріхово-Василівка Донецької області воїн отримав поранення у результаті обстрілу позицій підрозділу.

На зображенні може бути: 1 особа та текст

 

Герої серед нас. Вони боронять наш сон і рятують життя. Вічна пам‘ять загиблим воїнам цієї клятої війни.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: