Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненщина пережила найскладнішу зиму - Віталій Коваль

Попри відключення електроенергії, в області ні на день не переривалося водопостачання. Про це розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль у прямому ефірі телеканалу «Апостроф».

«Найгірше вже позаду. Впродовж зими, які б удари не були по енергетичній інфраструктурі, водопостачання ні на один день не переривалося. Система показала свою стресостійкість. Але головне, це робота наших самовідданих людей. Незважаючи на холод , морози – комунальники, енергетики робили усе, щоб відновити електропостачання. Поруч з такими людьми розумієш, що ми непереможна нація. Ми пережили зиму і йдемо далі», - зазначив Віталій Коваль.

Складність цієї зими відчув без перебільшення кожен українець, наголосив у вечірньому зверненні  Президент України Володимир Зеленський. Але все ж вдалося забезпечити Україну енергією й теплом. 

«Загроза для енергосистеми зберігається. Але й робота заради енергосистеми триває, - зазначає Володимир Зеленський. - На енергетичній нараді ми зафіксували поточні завдання, щоб нормально завершити цей опалювальний сезон. І ми вже почали готуватися до наступного сезону – кожен з учасників наради отримав свою частину роботи щодо цього. Бачимо ризики – знайдемо реагування».

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: