Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненщина може стати першою областю в пілотному проекті відновлення меліоративних систем

В процесі реалізації земельної реформи  - це є важливим етапом. Сьогодні на зустрічі обговорили це питання з першим заступником Міністра агарної політики та продовольства України Тарасом Висоцьким. Ініціював збільшення фінансування на обслуговування меліоративних земель області. Особливо в зоні Полісся, де це вкрай необхідно.

Нагадаю, на Рівненщині ми ведемо постійну роботу над втіленням ініціатив щодо ефективного використання  землі. Ще у 2020 році в області ми провели аудит  земель сільськогосподарського призначення на площі понад 750 тис га. У результаті -  сільгосппідприємства області збільшили кількість облікованих  посівних площ на 28 тис га.

Це також дозволило збільшити податкові надходження до бюджетів територіальних громад. Зокрема за І квартал 2021 року Рівненщина отримала лідируючі позиції в країні по сплаті земельного податку  та податку з доходів фізичних осіб.

Земельна реформа – це нові можливості для громад області. Саме тому, наприкінці зустрічі підписали тристоронній меморандум про співпрацю між Міністерством аграрної політики, Рівненською обласною державною адміністрацією та Всеукраїнською асоціацією громад. Його мета – поглибити  діалог між громадами та Міністерством через ОДА в питаннях підтримки та розвитку аграрної галузі.


Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль

#меліорація  #екологія 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: