Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

РФ хоче підірвати волю Заходу надавати військову підтримку Україні і використовує АЕС як щит – ISW

Російські війська намагаються спровокувати Збройні сили України на обстріл Запорізької АЕС. Це робиться для того, щоб змусити Захід вагатися щодо надання зброї Україні. 

Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (Institute for the Study of War, або ISW) з посиланням на слова голови Запорізької ОВА Олександра Старуха після обстрілу російськими військами ЗАЕС. При цьому ISW не береться визначати, хто несе відповідальність за той інцидент.

"Російські та українські сили обмінялися звинуваченнями в небезпечному обстрілі окупованої Росією Запорізької АЕС 5 серпня. … ISW не може самостійно визначити, хто несе відповідальність за інцидент", – йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається, що обидві сторони стверджують, що в результаті обстрілу сталася пожежа на водневій станції на АЕС.

"Президент України Володимир Зеленський засудив нібито російські обстріли як "відкритий, зухвалий злочин" і "терористичний акт". Він закликав міжнародне співтовариство визнати Росію державою-спонсором тероризму та ввести санкції проти російської атомної промисловості.

Голова Запорізької ОДА Олександр Старух 6 серпня заявив, що Російські війська намагаються "спровокувати" українців на обстріл АЕС, щоб змусити Захід вагатися щодо надання зброї Україні", – подає ISW українську версію подій.


 

#тероризм  #ЗАЕС  #окупанти  #війна 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: