Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Ремонт ділянки траси Н-22 на Рівненщині завершать до 1 липня

Серед ключових об’єктів регіону – автошлях Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне. Його ремонтуємо на 6-кілометровій ділянці (км 150-156). На відтинку працює більше сотні шляховиків та десятки одиниць дорожньо-будівельної техніки.

 Наразі завершується влаштування другого шару асфальтобетону, а до 1 липня плануємо завершити влаштування фінішного шару асфальтобетону з ЩМА по правому проїзду. Після чого розпочнемо роботи з влаштування верхнього шару ЩМА по лівому проїзду.

 Що зроблено?

- збудовано штучну споруду;

- по лівіи? стороні повністю влаштовано основу дорожнього одягу;

- влаштовано нижні шари асфальтобетонного покриття.

 Після завершення ремонту проїзної частини також зроблять тротуари, встановлять освітлення, дорожні знаки та буде нанесена дорожня розмітка.

 Між селами Карпилівка та Городок на автодорозі Н-22 проїзна частина буде розширена з 9 до 13-16 метрів. Відремонтована дорога буде з’єднуватись з Північною об’їзною в районі Азотівського кільця.

 Роботи на цій ділянці були розпочаті у 2018 році, ремонт призупинили для коригування проєкту, аби відремонтована дорога з’єднувалася з новозбудованим Північним обходом Рівного. Цього року об'єкт буде завершено та введено в експлуатацію.

 

#Укравтодор  #Велике будівництво 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: