Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рекорду в Рівному бути?

Як ми вже повідомляли раніше, в Рівному була ініційована й проведена акція "Рівне в українській хустці".

Активною її учасницею стала заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська, котра не тільки закликала рівнянок взяти участь у флешмобі, а й сама додала у спільноту «Рівне в українській хустці», створену для встановлення всеукраїнського рекорду, фото у хустині. 

До участі у встановленні рекорду долучилися також освітяни, музейні працівниці, акторки, співачки, журналістки  та багато рівнянок - і дівчатка, віком від декількох місяців, і бабусі поважних літ. Свої фото додали в спільноту й родички хагиблих в АТО/ООС рівнян. Дівчатка та їхні мами, що перебувають нині в онкогематологічному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні, теж влаштували фотосесію в хустках.

Є фото й не тільки в українських хустинах, а й у національних костюмах.

Були й чоловіки, котрі поширювали в групу фото своїх дружин і доньок. Загалом за добу, що тривав флешмоб, майже 1700 постів виставили учасниці акції в групу «Рівне в українській хустці».

Упродовж неділі представники "Книги рекордів України" аналізуватимуть фото у групі і зроблять висновок щодо встановлення в Рівному всеукраїнського рекорду в номінації "Найбільша кількість жіночих зображень в українських хустках на одній сторінці в Facebook".

У мережі, окрім висловів захоплення з нагоди Дня української хустки, зявилися й фотожаби.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: