Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Привітання педагогів Рівненщини від голови Рівнеснької ОДА та голови Рівненської обласної ради

Традиційно в Україні у першу неділю жовтня відзначають День працівників освіти. З цієї нагоди педагогів Рівненщини привітали перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін та голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

«На сьогодні в області налічується майже 1, 2 тисячі закладів освіти різних ступенів. Дякую всім, чиїми силами та щоденною працею вдалося відновити освітній процес. Від початку повномасштабного вторгнення рф багато педагогів стали на захист своєї Батьківщини. Одночасно в дитсадках, школах, університетах запрацювали волонтерські штаби, у яких смажать, плетуть, шиють, сортують, донатять… Наш освітянський фронт - непереможний!» - зазначив Сергій Подолін.

Куратор освіти Рівненщини також додав, що під час воєнного стану, незважаючи на багато викликів, відновлюється навчання, харчування, підвіз шкільним автобусом, продовжуються облаштування укриттів.

З нагоди Дня працівників освіти педагогам області вручили Почесні грамоти облдержадміністрації та облради та цінні подарунки.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: