Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Понад 3 роки за ґратами проведе шахрай з Сарненщини, який збирав кошти на лікування онкохворої дитини

Прокурори Сарненської окружної прокуратури у суді довели вину жителя цього ж району у шахрайстві, направленому на заволодіння коштами благодійної допомоги.

В ході досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів, на основі яких прокурор довів, що на початку цього року 24-річний обвинувачений створив фейкову сторінку особи в соціальній мережі Facebook, де опублікував оголошення про збір коштів на лікування неіснуючої дитини із онкологічним захворюванням, вказавши при цьому номер свого банківського карткового рахунку.

Від небайдужих людей на цю картку він отримав переказів на суму 37 тисяч 755 гривень. Гроші чоловік знімав із банкоматів у Сарнах і використовував для власних потреб.

Вироком Сарненського районного суду обвинуваченого визнано винним та призначено покарання у вигляді 3 років і 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна. Сторона захисту, не погоджуючись із таким рішенням, наразі оскаржує його в апеляційному суді.

Загалом, з початку року, за процесуального керівництва органів прокуратури Рівненщини до судів скеровано вже 5 обвинувальних актів щодо злочинів, пов’язаних із незаконним використанням з метою отримання прибутку гуманітарної та безоплатної допомоги, а також благодійних пожертв.

#102  #прокуратура  #шахрай 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: