Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Пігулки щастя і радості можна буде придбати в аптеці Рівного

 

Завершується ремонт в одній із найстаріших аптек Рівного — тій, що на Соборній перед мостом, як їхати в центр міста від пивзаводу. Там уже можна придбати ліки — але тільки з віконечка. Але незабаром тут уже проводитимуть екскурсії та майстер-класи, а ще виготовлятимуть косметику під замовлення — бо буде вона аптекою-музеєм, повідомляє газета "Рівне вечірнє"

В аптеці вже відремонтували фасад, вивіску, реставрували різьблені вітрини і меблі, яким понад сто років. Проте інтер’єр завершено ще не повністю.

Ольга Садовник, заступниця гендиректора «Рівнефармації»:

— Планували відкритися раніше, але трішки підвели нас із виготовленням меблів: з дизайнером ми дещо розійшлися в поглядах. Проте меблі, які відповідатимуть за зовнішнім виглядом відреставрованим, будуть готові вже до кінця січня.

Тоді й відкриємося. Також завершуємо внутрішнє оформлення кімнати-музею: виставляємо експонати — ваги, ступки, старовинні касові апарати. Тут проводитимемо різноманітні майстер-класи з виготовлення аскорбінових порошків для діток, а також виготовлення косметики для дорослих. Таким чином, хочемо привернути увагу до істинної фармацевтичної справи, яка, на жаль, сходить нанівець. Адже фармацевт — не просто продає ліки, він їх створює.

 

Екскурсія в аптеці-музеї буде коштувати для одного відвідувача — 35 гривень, у складі групи — 25 гривень. За студентським посвідченням квиток обійдеться у 25 гривень, за учнівським — 18. Майстер-клас залежно від його виду коштуватиме від 35 до 79 гривень.

Тільки в цій аптеці можна буде придбати пігулки щастя, чи радості, чи любові — гомеопатичні препарати, виготовлені на основі трав. А ще тут можна буде замовити крем відповідно до рецепта вашого дерматолога або ж за власними рецептами аптеки відповідно до вашого типу шкіри. Причому інгредієнти крему ви матимете можливість обирати самі. І навіть виготовити його можна буде самотужки.

Окрім того, аптека виконуватиме своє основне призначення — продаватиме препарати різних виробників. Тут можна буде замовляти за рецептами й виготовлення ліків. Асистентська, де їх виготовлятимуть, знаходиться в цокольному поверсі.

Дарина Гузенкова

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: