Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Підвищили кваліфікацію керівники загальноосвітніх закладів області

Під час групових занять слухачам була презентована діяльність Державної служби України з надзвичайних ситуацій, охарактеризована система захисту населення у надзвичайних ситуаціях. Крім того, педагогічні працівники центру довели до слухачів нормативно-правові акти, що забезпечують реалізацію політики держави у сфері цивільного захисту, інформацію про основні положення, принципи та способи проведення загальної та часткової евакуації, евакуаційні органи, їх функції та завдання, склад і організацію роботи евакокомісій, планування та проведення евакуації населення.

Для прикладу учасникам навчального процесу було організовано екскурсію до захисної споруди Національного університету водного господарства та природокористування, де відповідальний з питань цивільного захисту закладу Василь Панасюк провів екскурсію та докладно розповів про структуру сховища, зокрема, його інженерні компоненти, порядок заповнення та правила поведінки людей, які укриваються.

В ході навчання слухачі завітали до ЗОШ № 4 м. Рівного. Директор школи,  Наталія Іванець, провела екскурсію по навчальному закладу, розповіла про організацію процесу освітньої та позаурочної діяльності школи,  роботу гуртків, співпрацю з батьками, про свої надбання та проблемні питання, запросила колег до співпраці.

Крім викладачів та методистів обласного кабінету БЖД населення до проведення занять було запрошено Олександра Клімука, заступника начальника центру - начальника відділу профілактичної роботи та розслідування пожеж центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у області, старшого лейтенанта служби ЦЗ, який довів інформацію про статистику пожеж у Рівненській області у 2014 році, докладно розповів про організацію протипожежного забезпечення заходів цивільного захисту..

Наприкінці занять присутнім на електронних носіях було роздано зразки плануючої документації з ЦЗ, відеофільми та листівки щодо порядку дій населення в умовах загрози та виникнення надзвичайної ситуації.   

Склавши залік, слухачі отримали посвідчення про функціональне навчання (підвищення кваліфікації цільового призначення) у сфері цивільного захисту.

 

Володимир Коваль, викладач обласних курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: