Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Підприємство з Дубенщини виготовляє портативні зарядні станції

Під час робочої поїздки на Млинівщину начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль спільно з начальником Дубенської РВА Всеволодом Пекарським побували на інноваційному виробництві портативних зарядних станцій. Його засновники – молоді люди з Млинова. Концепцію вони розробили самостійно – хотіли допомогти військовим.

Компанія «Kseonics Technology» працює на ринку два роки. Сьогодні це один із найбільших виробників портативних зарядних станцій. Серед продуктів компанії - мобільні зарядні станції, що використовуються військовими. Одна KSEON 168 може зарядити 56 телефонів, Starlink, квадрокоптер чи рацію, або ж через інвертор підтримувати в тонусі старлінк чи інші прилади. Вони вирізняються компактністю і легкістю, а також не бояться вологи і поміщаються в рюкзак. Це основні критерії для військових.

Виробляють і 5Кв-зарядку. Вона може слугувати альтернативою генератору і використовуватися як UPS. Заряджає біля 100 квадракоптерів. Працює безшумно.

Також тут закуповують і доопрацьовують сонячні панелі, щоб була можливість заряджати компактні пристрої автономно. Є дуже легкі панелі, які зручно переносити. А також металеві, які максимально відповідають всім характеристикам і мають чорну матову поверхню, яка не відблискує.

Виготовляють в компанії і радіокеровані мобільні світлофорні комплекси, призначені для регулювання дорожнього руху при проведенні ремонтних робіт і спецзаходів на проїжджій частині.

Дубенська РВА

#інновації  #ІТ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: