Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Під роздачу потрапили майже всі: міський голова Дубно звільнив заступників

На сьогоднішній сесії Дубенської міської ради депутати підтримали рішення про звільнення двох заступників міського голови. Не вистачило голосів, щоб звільнити третього. Тож він залишився працювати.

Сталося, як гадалося. У Дубенського міського голови замість трьох заступників залишився лише один. Ще на початку січня ITV розповідалj, що міський голова Дубна Василь Антонюк запропонував трьом своїм заступникам, які пропрацювали трохи більше року, написати заяву на звільнення, і рішенням сесії залишити лише одного. Відтак рішення про їхні звільнення винесли на минулотижневе засідання, де провели таємне голосування. За його результатами за звільнення першого заступника вдалося назбирати лише 8 голосів з 23 присутніх депутатів. Тоді як за звільнення двох інших проголосували по 15 міських обранців.  

Ну дивіться, вони звільнені, все. Тут немає ніяких коментарів. Один із них залишився працювати, двох звільнено. Відбулася повністю зміна штатного розпису щодо заступників. В мене один заступник і один радник. Тим більше я зреагував на випередження. Сьогодні є рекомендація ОВА щодо приведення у відповідність штатних розписів щодо оптимізації, - міський голова Дубна Василь Антонюк

Як ми і прогнозували раніше, зберегти своє місце у міській раді вдалося Миколі Ткачуку.

Однак причини такої прихильності - не дуже зрозумілі. Адже усього кількома тижнями раніше його звіт на посаді підтримали всього два міських обранці.

Робота Миколи Ткачука викликала найбільше зауважень та підозр і в дубенчан. Зокрема у місті припускають, що саме ця людина намагалася витрати кошти з бюджету на дуже незрозумілі потреби. Нам стало відомо, що на сесії, яка відбулась 25 січня, депутати мали перерозподілити залишки бюджету. Як розповіла нам членкиня бюджетної комісії, Наталія Іваницька, 200 тисяч міські обранці планували спрямувати на потреби так званого ДФТГ-1. Яке, як виявилося, на той момент вже було розформоване.

Як депутат міської ради повідомляю, що в нас в місті Дубно є 2 ДФТГ. Номер1 і номер 2. Ми не знали, і нас вводили в оману про те, що ДФТГ-1 було розформовано 12 січня. Згідно з відповідним наказом відповідного командира чи начальника військової частини і вище підпорядкованого командувача, ми про це не знали.

За словами Наталії Іваницької, пропозицію виділити такі кошти мав подати відділ мобілізаційної підготовки або ж командир цієї ДФТГ -1. 

До нашого каналу потрапив документ, який засвідчує, що командиром цього добровольчого формування від самого початку був призначений ніхто інший, як Микола Ткачук. А відповідно саме він міг подати відповідну пропозицію і він, як заступник міського голови є, точно знав, що ця структура розформована. Цікаво, що факт ліквідації цієї ДФТГ приховали від депутатів. А питання його фінансування намагалися винести на розгляд сесії. Як і належить, перед засіданням це питання мала б вивчити бюджетна комісія. І саме на цьому етапі про розформування ДФТГ-1 дізналися депутати.

На бюджетній комісії це питання піднялося, тому що знаєте - ну чутки ж то ходять. Ми розуміли, ми знали, що відбуась якась перевірка, ми не знали її результатів, нічого не знали, але це питання підняли депутати і зателефонували в районну військову адміністрацію просто на комісії і попросили надати хоч будь-яку інформацію, що стосується ДФТГ -1. Нам, крім того, що принесли копію відповідного наказу, ще прийшов представник, який відкрив нам очі на те, що ДФТГ, згідно з відповідним наказом було розформовано, - депутатка Дубенської міської ради Наталія Іваницька

Чи замовчувався цей факт навмисно та чи мав до цього пряму причетність нинішній єдиний заступник міського голови Дубна, а за сумісництвом керівник розформованого ДФТГ, кожен в праві судити сам. Ми ж можемо лише зазначити: завдяки тому, що депутати вчасно дізналися про цю ситуацію - кошти з міського бюджету вдалося зберегти та перенаправити на інші потреби.

 

 

 

#Дубенщина 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: