Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Перший ювілей газети

  Відкриваючи свято, голова ФПО Микола Шершун,  відзначив вагому роль газети у формуванні думки про профспілки  і  донесенні до кожної первинної профспілкової організації  необхідної  інформації з усіх аспектів  діяльності  Федерації профспілок області та України. За цей період ,відзначив він,творцям газети вдалось знайти своє місця серед  медійних видань Рівненщини,адресно доходити  до свого читача.  Побажавши журналістам  газети  успіхів у творчості і нових, цікавих публікацій, Микола  Шершун поставив амбітні завдання перед  редакційним колективом-домогтися збільшення тиражу і розширення кореспонденської мережі.

  Теплі слова вітань не залишили газетярів байдужими , а над усе схвилювало чудове виконання віночка українських пісень у виконанні тріо  «Живиця»  під керівництвом  Олени Ткач, голови Рівненскої районної організації профспілки працівників культури.

  Свято газети-це свято усіх їїчитачів та дописувачів. І воно теж є інформаційним  привод ом  для показу форм і методів роботи профспілок Рівненщині  у нинішніх умовах.

 • Профінформцентр ФПРО

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: