Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Переговори Києва та Москви призупинені

Перемовини між Україною  та росією не відбуваються у жодному вигляді.

Про це заявив заступник глави МЗС РФ Андрій Руденко, інформує Інтерфакс-Україна.

"Ні, переговори не продовжуються. Україна вийшла практично з переговорного процесу", - повідомив він журналістам у Нижньому Новгороді.

Руденко наголосив, що переговори не відбуваються "в жодному вигляді".

"Переговорний процес залежить від того, як відбуваються події в Україні. Вони суттєво змінилися від початку війни… Сьогодні він призупинений. Призупинений, бо після Стамбульського комюніке якихось суттєвих змін чи зрушень немає. РФ все ще залишається у своєму стереотипному мисленні. РФ за 82 дні війни так і не зрозуміла, що ситуація в Україні взагалі не така, як вони думали із самого початку… Вони досі живуть у світі, де нібито є український нацизм", - уточнив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону.

Також, за словами радника глави ОП, російські директиви щодо України також не змінюються.

"Тобто вони продовжують активно шантажувати. І публічно це проговорюють. Ми чуємо Лаврова (глава МЗС РФ. - Ред.) або Пєскова (прессекретар президента РФ. - Ред.), які закидають претензії Україні, хоча і не є учасниками переговорного процесу", - наголосив він.

"Але підкреслюю: будь-яка війна все одно буде завершуватись за столом переговорів", - наголосив він.

Президент України Володимир Зеленський, зазначив Подоляк, як модератор переговорного процесу, виходить з адекватної оцінки того, про що саме йдеться і може йтися в рамках переговорних делегацій.

Зазначимо, що остання очна зустріч переговорних делегацій України та Росії відбулася 29 березня у Стамбулі. Після переговорів було оприлюднено Стамбульське комюніке. 


 

#переговори  #війна  #Туреччина 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: