Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Перед Рівненським міським судом постане колишній український митник, який пішов на співпрацю з окупантами

Перед Рівненським міським судом постане колишній український митник, який пішов на співпрацю з окупантами

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно жителя Луганщини, якому інкримінують добровільне зайняття посади в незаконних судових або правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території.

Слідством встановлено, що колишній старший державний інспектор одного з митних постів ДМС Луганської митниці, в умовах повномасштабного вторгнення добровільно погодився співпрацювати з представниками окупаційної влади.

Він пройшов «професійну» підготовку та у червні цього року обійняв посаду у незаконному правоохоронному органі - так званому «Державному митному комітеті ЛНР».

Нині колишній український митних здійснює відповідне оформлення та пропуск товарів і транспортних засобів з рф на тимчасово окуповану територію Луганської області та у зворотному напрямку, а також складає протоколи про адміністративні правопорушення.

Досудове розслідування за спеціальною процедурою здійснювало Управління СБ України в Рівненській області. Обвинувальний акт скеровано до Рівненського міського суду.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

Рівненська обласна прокуратура 


 

Перед Рівненським міським судом постане колишній український митник, який пішов на співпрацю з окупантами За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно жителя Луганщини, якому інкримінують добровільне зайняття посади в незаконних судових або правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території. Слідством встановлено, що колишній старший державний інспектор одного з митних постів ДМС Луганської митниці, в умовах повномасштабного вторгнення добровільно погодився співпрацювати з представниками окупаційної влади. Він пройшов «професійну» підготовку та у червні цього року обійняв посаду у незаконному правоохоронному органі - так званому «Державному митному комітеті ЛНР». Нині колишній український митних здійснює відповідне оформлення та пропуск товарів і транспортних засобів з рф на тимчасово окуповану територію Луганської області та у зворотному напрямку, а також складає протоколи про адміністративні правопорушення. Досудове розслідування за спеціальною процедурою здійснювало Управління СБ України в Рівненській області. Обвинувальний акт скеровано до Рівненського міського суду. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

#колаборант  #СБУ  #прокуратура  #102 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: