Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Ось так виглядає спалений літак «Мрія» в Гостомелі

27 лютого від повітряної атаки рф на Гостомель легендарний літак згорів. Свій останній політ «Мрія» зробила 5 лютого, прилетівши в Україну з данського аеропорту Біллунд.

Журналісти запустили дрон над аеродромом у Гостомелі та зняли наслідки масованих обстрілів з боку військ РФ. Відеоролик було опубліковано на Youtube-каналі документального проєкту "BABYLON'13".

Як відомо, транспортний аеродром у Гостомелі, який був звільнений підрозділами ЗСУ, використовувався компанією "Авіалінії Антонова" у ролі своєї бази.

На території стратегічного об'єкта також був розташований найбільший у світі літак Ан-225 "Мрія". Автори проєкту "BABYLON'13" запустили дрон над аеродромом та зняли наслідки масованих обстрілів з боку ЗС РФ. На ролику можна побачити сліди "прильотів" численних снарядів, через які також було знищено Ан-225 "Мрія".

Безпілотник також пролетів над навісом, під яким був найбільший у світі транспортний літак. Снаряди пробили дах елінгу, пошкодили "Мрію", внаслідок чого Ан-225 спалахнув.

Кадри з транспортного аеродрому в Гостомелі також опублікували російські Telegram-канали. На території стратегічного об'єкта, крім знищеного Ан-225 "Мрія", можна побачити ще кілька одиниць військової техніки, що згоріли.

Вороги можуть знищити метал, але ніколи не знищать нашу Мрію. Відродимо.


 

#війна  #Мрія 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: