Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Ніхто не купує нових телефонів. Такого падіння продажів не було майже десять років

Про те, що смартфони почали купувати набагато рідше, ніж раніше, ми вже багато разів чули із різних джерел. Одні пов’язують це з падінням попиту через відсутність принципово нових функцій, інші кажуть, що це пов’язано з недостатньою пропозицією, а треті об’єднають ці дві теорії. Але цікаво те, що падіння попиту триває і воно не зупинилося тільки на позначці дворічної давності, коли почалася пандемія і багато людей втратили роботу. Нове дослідження показує, що попит досяг мінімуму протягом останніх майже 10 років. Це вже трохи лякає.

Джерело Itechua.

Смартфонів почало продаватися дуже мало

Справді, європейський ринок смартфонів пережив найгірший перший квартал майже за десятиліття, і аналітики Counterpoint Research попереджають , що покращень не передбачається. Більше того, перш ніж стане кращим, ситуація стане ще гіршою.

Ринок упав на 12%, порівняно з першими трьома місяцями минулого року. Усього було відвантажено 49 мільйонів смартфонів, що стало найгіршим результатом першого кварталу з 2013 року. Зростання спостерігалося тільки в одного з брендів, що входять до ТОП-5 з продажу. Лише realme змогла покращити свої показники. Більше того, компанія не просто стала продавати більше своїх пристроїв, а збільшила цей показник одразу вдвічі.

Які телефони купують найчастіше

Швидше за все зростання продажів realme пов’язане з невисокими цінами на її смартфони та агресивною рекламною політикою, яку компанія проводить останнім часом. А ще з тим, що навіть за відносно невисоку ціну компоненти смартфонів realme перевершують те, що встановлено всередині продукції конкурентів.

#IT  #смартфон 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: