Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Навіщо потрібен режим “Не турбувати” на Android і як ним користуватися

У 2022 році важко уявити користувача, у якого смартфон дзвонить цілими днями: повідомлень стало настільки багато, що від них нікуди не подітися навіть уночі. Різні сповіщення не дають відірватися від смартфона протягом дня, через що багато хто воліє відключати їх за допомогою режиму «Не турбувати». Він корисний не тільки коли ви за кермом або вирішуєте поспати, а й просто відволіктися від потоку інформації. Але режим «Не турбувати» має безліч корисних налаштувань аж до автоматизації — так ви можете не переживати, що можите пропуститиважливий дзвінок або повідомлення. Розповідаємо, як налаштувати режим “Не турбувати” і чим він відрізняється від безшумного.

Чим відрізняється режим Не турбувати від беззвучного

Обидва режими дуже схожі один на одного: у кожному з них будь-яке повідомлення або вхідний дзвінок не супроводжуються звуком, але на цьому подібність закінчується. Коли на телефоні включено «Не турбувати» , пристрій фільтрує виклики та повідомлення, повідомляючи вам тільки про найважливіші: ви можете додати винятки у вигляді користувачів, які зможуть вам додзвонитися, або додатків, які мають «право» потурбувати вас своїми пуш-повідомленнями .

На відміну від безшумного режиму, “Не турбувати” дозволяє дозволити звук ігор, плеєра або стрімінгових сервісів. Ну, і найголовніше – це можливість приховувати повідомлення додатків у шторці і навіть не відображати стікер з кількістю повідомлень – так ви навіть не знатимете, що щось прийшло і не буде спокуси зірватись і зайти до додатку. Відповідно, всі повідомлення відразу ж з’являться в шторці, коли ви вимкнете режим “Не турбувати”.

Тому ця функція дозволяє максимально зосередитись на роботі, не відволікаючись на повідомлення, а в беззвучному режимі буде вимкнено лише звуки . Зверніть увагу на те, що будильник працює і в безшумному режимі , і в режимі “Не турбувати” – незважаючи на те, що це такий же системний звук, він є винятком із правил. У деяких смартфонах, щоправда, ви можете вибрати тип винятків, серед яких і будильник.

За матеріалом Itechua 


 

#поради  #IT 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: