Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Навчальні заклади Рівненщини серед переможців проєктів Жан Моне Програми ЄС Еразмус+

Funding&Tender opportunities portal вже розпочав анонсування переможців проєктів Еразмус+ напряму Жан Моне!  Наразі відомо, що до фінансування було відібрано 92 проєкти напряму Жан Моне, координовані 44 університетами з України: 80 модулів, 8 кафедр та 4 центри досконалості Жан Моне.

Незважаючи на небезпеку і виклики воєнного стану, команди університетів подавали проєкти на конкурси навіть під час обстрілів. Європейська Комісія надала додаткову можливість доподати командам, які не змогли вчасно подати через небезпеку та збоїв з Інтернет зв’язком. Додатково підкреслюємо, що для фінансування України було перерозподілено кошти, які були виділені для росії, участь якої зупинили через санкції ЄС.

Європейська інтеграція для України є надзвичайно важливими темами для впровадження в освітній і дослідницький процес особливо у новому статусі країни кандидата на вступ до ЄС, а нове покоління євроінтеграторів допоможе якнайшвидше та якісніше виконати домашнє завдання для вступу України до Європейського Союзу. А отже, починаючи з вересня 2022 р. по січень 2023 р., 44 заклади вищої освіти з різних міст України, зокрема: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Мелітополь (переміщений заклад), Миколаїв, Острог, Переяслав-Хмельницький, Полтава, Рівне, Слов'янськ (переміщений), Суми, Тернопіль, Харків, Чернігів вже розпочнуть впровадження нових проєктів Жан Моне. Рекордну кількість проєктів отримали Сумський державний університет та Львівська політехніка – по 11 проєктів, Київський національний університет торгівлі та економіки – 7 проєктів, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського – 4 проєкти.

Нагадуємо, що в першому конкурсі проєктів Жан Моне 2021 р. нового етапу Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр. 38 проєктів було відібрано для фінансування: 34 модуля і 4 кафедри, які виконують команди українських університетів в умовах війни. В межах конкурсів 2014–2020 рр. за участі українських організацій 121 проєкт Жан Моне профінансовано. Серед цих проєктів – 82 модулі, 12 кафедр, 4 центри досконалості, 10 проєктів, 5 мереж і 8 асоціацій Жан Моне, які координуються 57 організаціями з 21 міста України: 45 закладів вищої освіти, 2 наукові установи та 10 громадський організацій.

National Erasmus+ Office in Ukraine 


 

 

 

#гранд  #проект 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: