Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Надходження від користувачів надрами Рівненщини склали 29 мільйонів гривень

Протягом січня - червня 2021 року платники рентних платежів – надрокористувачі Рівненської області спрямували до зведеного бюджету країни 29 млн грн, що на 5,3 млн грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року. Про це повідомляє заступник начальника податкової служби області Зоя Хоній.

До державного бюджету платники перерахували 19,6 млн грн, до місцевих бюджетів надійшло  9,4 млн гривень.

З метою забезпечення повного обліку платників рентної плати фахівці податкової служби проводять звірки переліків суб’єктів господарювання, яким видано спецдозволи на користування надрами та дозволи на спеціальне водокористування, з переліком платників, які надають до органів ДПС податкові розрахунки.

Якщо протягом шести місяців суб'єкти господарювання не сплачують або платять рентну плату у неповному обсязі, вони можуть бути позбавлені дозволів на спеціальне водокористування та користування надрами для видобування корисних копалин, відповідно до п.258.2.2 Податкового кодексу України.

Зоя Хоній наголошує, що  унікальний природно-ресурсний потенціал Рівненщини при його ефективному використанні є однією з передумов розвитку регіону та підвищенню якості життя наших краян, а тенденція до зростання надходжень рентних платежів сприяє його збереженню та відновленню.


Головне управління ДПС у Рівненській області

 

 

#податки 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: