Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Набрав законної сили вирок суду щодо агента фсб, який був затриманий СБУ на Рівненщині

За матеріалами УСБУ в Рівненській області до 13 років ув’язнення засуджено агента фсб рф, який передавав ворогу таємну інформацію та намагався здійснити диверсію.

По завершенні досудового розслідування, судом було підтверджено попередні дані слідчих щодо причетності вказаної особи до агентурної мережі фсб рф. Так, за завданням своїх кураторів громадянин України збирав розвіддані про дислокацію українських військових підрозділів.

Також зрадник займався підготовкою диверсії на одному з об’єктів критичної інфраструктури регіону. Співробітники СБУ затримали диверсанта під час спроби виконання ворожих вказівок.

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури та публічної підтримки обвинувачення, рішенням Гощанського районного суду чоловіка визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених статтями Кримінального кодексу України:

ч. 1 ст. 111 (державна зрада);

ч. 2 ст. 15 ст. 113 (диверсія).

У травні 2022 року вирок суду набрав законної сили і особу визнано винним у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та призначено йому покарання у виді 13 років позбавлення волі.

СБУ


 

#СБУ  #диверсант  #102 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: