Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На трасі від Рівного у напрямку Луцька рух відкрили усіма смугами

На шестикілометровій ділянці траси від Рівного в напрямку Волині відкрили рух усіма смугами, проте про повне завершення робіт тут поки не йдеться. На брифінгу перший заступник голови ОДА Сергій Подолін у відповідь на питання Суспільного пояснив, що іще не зробили на об'єкті. У липні голова обладміністрації заявляв, що завершити цю ділянку мають до 24 серпня.

За словами першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна, усі роботи для вільного проїзду авто підрядник виконав і об'єкт має повну будівельну готовність. Журналісти Суспільного підтвердили, що рух там з 19 серпня відкрили усіма чотирма смугами. Однак ані освітлення, ані тролейбусних ліній там не було.

Джерело Рівне.Суспільне

На питання про те, чи будуть офіційно відкривати дорогу до Дня Незалежності, Сергій Подолін прямо не відповів. Однак пояснив, які роботи іще мають зробити на ділянці оновленої траси перед офіційною здачею. Це, зокрема, нанесення розмітки, монтаж освітлення та тролейбусних ліній.

"Будівельна готовність максимально висока, сьогодні працюємо над актом введення в експлуатацію. Після завершення всіх 100% будівельних і документальних робіт на об'єкт виїде максимальна кількість експертів для проведення експертиз. Коефіцієнт щеплення з колесами будем досліджувати, щільність асфальтного покриття, яскравість дорожньої розмітки та інші речі, пов'язані з якісним функціонуванням дорожнього об'єкта", – коментує Подолін.

За словами посадовця, після проведення всіх перевірок держбудінспекція має дати фінальний дозвіл на документальну готовність дороги. Поки термінів перший заступник не назвав.

"Відкриємо прекрасну, красиву, якісну і сучасну європейську дорогу", – зазначив Сергій Подолін.

Згідно з інформацією на сайті публічних закупівель "ProZorro", підрядник не був зобов'язаний завершити об'єкт до 24 серпня кінцевим терміном вказано 31 грудня 2021-го року.

#Велике будівництво  #Подолін  #дорога 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: