Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На стадіоні Авангард у Рівному частково відновили будівельні роботи

На стадіоні Авангард у Рівному частково відновили будівельні роботи. Станом на 22 червня будівельники працюють над внутрішнім опорядженням західної трибуни. Саме тут, згідно з проєктом, будуть розташовані роздягальні для футболістів, арбітрів, місця для преси та офіційних осіб. За словами керівник проєкту Андрія Конашка, завершити ці роботи можливо до кінця літа.

За інформацією видання Суспільне мовлення України.

Готовність поля, а також роздягальні та наявність укриття у пішій доступності цього літа стануть основними критеріями для акредитації спортивних арен, які зможуть приймати всеукраїнські змагання. Про це Суспільному розповів президент рівненського "Вереса" Іван Надєїн. Він вже запропонував Українській Асоціації футболу включити Авангард до переліку стадіонів, що приймуть матчі УПЛ у новому сезоні.

Надєїн сподівається на візит атестаційної комісії до Рівного наступного місяця.

"Це реально, бо, наприклад, за нашою інформацією, Арена Львів не зможе бути атестована на цей сезон саме через відсутність близького укриття. По багатьох стадіонах є питання. Їх кількість точно буде обмежена. Тому саме зараз ті стадіони, які ще точно не були б готові до матчів у мирний час, можуть знадобитися у воєнний час", — розповів Іван Надєїн.

22 червня міський голова Рівного розповів, що шукає бізнес-партнерів для завершення всього комплексу робіт на стадіоні, а також відновив перемовини з потенційним інвестором з приводу продажу назви арени.

"Щоб завершити об'єкт повністю, ми потенційним інвесторам називаємо суму 10 мільйонів євро. Все залежить від того, на яких засадах інвестор готовий зайти. Хтось на умовах благодійності, когось цікавить комерція, ми можемо запропонувати комерційні приміщення на стадіоні. Третій варіант — державно-приватне партнерство", — пояснює Олександр Третяк.

Ще однією пропозицією, яка могла б зацікавити потенційних інвесторів, міський голова вважає відкриття у Рівному футбольної академії одного із європейських клубів.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: