Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині запрацював навчально-практичний автоцентр

У Квасилівському професійному ліцеї в центрі «Сучасні транспортні технології» готуватимуть спеціалістів за такими популярними професіями, як рихтувальники, слюсарі з ремонту, водії, майстри з діагностики електронного обладнання та інші.

 «Вже 30-ий навчально-практичний центр, який  відкрили на Рівненщині. У закладі є необхідне електроустаткування, камери фарбування машин, рихтувальна лабораторія і навіть обладнання для аквапринту (це інноваційна технологія для декорування поверхонь будь-яких форм і текстур). Студенти забезпечені найкращим устаткуванням у Західній Україні», – наголосив голова ОДА Віталій Коваль.

До слова, перші майстерні навчально-практичного центру відкрили ще в березні. Тут вже випустили 50 слухачів із різних областей України – від Львова до Донецька. Крім студентів, доросле населення через центри зайнятості теж може потрапити до НПЦ і отримати додаткову професію.

Голова ОДА Віталій Коваль також додав, що на сьогодні спеціаліст транспортних технологій – це затребувана професія. Адже завдяки президентській програмі «Велике будівництво» дорожня галузь області розвивається. Він нагадав, що лише цього року на Рівненщині відремонтували майже 235 км доріг. Торік зробили 200 км дорожнього полотна. Цей показник став рекордним  – адже рівно стільки кілометрів дороги оновлено за попередні 4 роки. 

 «Система професійної освіти має бути мобільною і передувати усім викликам. А також йти попереду тих подій, які мають відбуватися. Цей заклад є продовженням підняття рейтингу фахової професії. Адже економіку області створюють саме робітничі професії», – розповів директор департаменту освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський.

За словами директора закладу Олександра Савчука, люди, які навчатимуться в цьому НПЦ, зможуть не лише отримати професію, а й відповідати на всі сучасні виклики галузі транспортної технології.

Нагадаємо, що у Квасилівському професійному ліцеї вже працює НПЦ «Зварювальні технології».

 

\

Рівненська ОДА


 

#автоцентр 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: