Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині стартував всеукраїнський конкурс «Учитель року-2022»

На Рівненщині стартував всеукраїнський конкурс «Учитель року-2022». Для участі у ньому зареєструвалися 76 педагогічних працівників області. Змагатимуться за звання кращого з кращих вчителі біології, інформатики, мистецтва та основ правознавства. Найбільш популярною у 2022 році стала номінація «Інформатика», на яку подали заявки 33 учасники. 

Як розповідають в департаменті освіти і науки ОДА, обласний етап конкурсу відбудеться на початку лютого. Саме тоді будуть визначені 4 лідери, які представлятимуть область на Всеукраїнському рівні весною. 

Вчителі проходитимуть такі випробуваннях як «Практична робота», «Творча робота», «Тестування», «Урок», «Фрагмент дистанційного уроку» тощо.

Нагадаємо, що переможці обласного етапу будуть матеріально стимульованими у розмірі двох посадових окладів учителя вищої кваліфікаційної категорії. Це, орієнтовно, складатиме 15 тисяч гривень. Кошти за перемогу закладені в Обласній програмі розвитку освіти. Окрім того, освітяни, які посядуть призові місця на всеукраїнському етапі, отримають премію в розмірі 65 тисяч гривень.

Ознайомитись із списками зареєстрованих учасників можна за покликанням: https://roippo.org.ua/activities/scientific_methodological/professional_competitions.php/5586/

Рівненська ОДА


 

#конкурс 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: