Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині стартував проєкт «Корпус майбутніх поліцейських»

Сьогодні, другого жовтня, старшокласники, які  виявили бажання взяти участь у ньому завітали із  ознайомчим візитом в Головне управління Нацполіції в Рівненській області. 

Керівництво кадрового забезпечення, професійної підготовки, тренінгового центру розповіли школярам та їхнім батькам, як проходитиме навчальний процес. Відтак, щосуботи підлітки прибуватимуть до ГУНП, де вже їх чекатиме автобус, аби відвідати різні структурні підрозділи поліції повідомляється на сайті поліції Рівненщини

Після офіційної частини присутнім провели екскурсію Головним управлінням. Насамперед, показали оновлений спортивний зал та наголосили, що у професійній діяльності поліцейського дуже важливо мати хорошу фізичну підготовку. 

Після цього присутні ознайомилися із роботою ситуаційного центру ГУНП та програмою «Безпечне місто». У черговій частині та колцентрі 102 дізналися про порядок отримання та реєстрації повідомлень, організацію оперативного реагування на звернення громадян.

Потому пройшлися коридорами установи, де учасникам проекту розповіли про особливості роботи служб та підрозділів. Закінчилася зустріч знайомством з історією становлення правоохоронних органів у відомчому музеї.

Екскурсія була пізнавальною та склала позитивне враження на присутніх.

В очікуванні отримання таких цікавих знань старшокласники зазначили, що з нетерпінням чекають наступної суботи, аби відвідати практичні заняття. 

У відділі кадрового забезпечення зазначили, що прийом анкет продовжено до восьмого жовтня, тож якщо хтось із старшокласників виявив бажання навчатися у поліцейських необхідно звернутися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. М.Хвильового, 2, каб. 38. 

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (0362)679-789, 067-362-40-80 або на адресу електронної пошти: rivne_vidbir@ukr.net.

 

 

#102  #навчання 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: