Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині стартував Марафон: збирають історії про «нашу незалежність»

Цьогоріч у рамках святкування 30-річчя незалежності Украі?ни за сприяння Міністерства розвитку громад та територіи? проводиться Всеукраі?нськии? культурно-освітніи? МАРАФОН «Наша незалежність».

Марафон передбачає збір та оприлюднення історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історіі? очевидців тощо), що є знаковими для становлення украі?нськоі? незалежності та визначними у РІВНЕНСЬКІЙ області.

«Рівненщина має свою унікальну історію. Марафон – це чудова можливість відродити важливі історичні факти та події області за 30 років Незалежності. Закликаю громади активно долучатися до збору інформації», - зазначив заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

Охоплення Марафоном уciєї території України дасть змогу забезпечити відродження історичних фактів окремих регіонів. Публікувати матеріали на сайтах, в соцмережах пропонують під єдиними хештегами #Наша_незалежність #Марафон_30 до серпня 2021 року.

За результатами Марафону буде визначено ряд найкращих публікацій та забезпечено їх відзначення на одному із заходів проведених в рамках святкування 30-ї річниці незалежності України.

#святкування  #незалежність  #марафон 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: