Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині розгортають додаткові лікарні для пацієнтів із COVID-19

На Рівненщині щодня зростає кількість хворих на коронавірус. У зв’язку з цим, в області розгортають додаткові лікарні для прийому пацієнтів із COVID-19 та підозрою на хворобу.

З вівторка таких хворих почали приймати Млинівська, Радивилівська та Корецькі лікарні, де для них розгорнуто близько 100 ліжкомісць.

Відсьогодні до списку «ковідних» лікарень включили обласний госпіталь для ветеранів війни у Клевані та Володимирецьку лікарню. Це ще 65 додаткових ліжок.

Таким чином, наразі пацієнтів із коронавірусом в області приймають вже в 21 лікарні області.

Разом з тим, як повідомив головний медик Рівненщини Олег Вівсянник, заповненість ліжок хворими з COVID-19 у лікарнях складає 74,3 %. Кількість госпіталізованих зростає. Тому прийматимуть рішення щодо розгортання додаткових місць.

«Вкотре звертаюся до жителів області – не нехтувати своїм здоров’ям і близьких. Адже недотримання карантинних умов може призвести до критичної ситуації — браку ліжок і медиків. Закликаю всіх, хто ще не зробив щеплення проти COVID-19 – дійти до пунктів вакцинації та проявити свою громадянську свідомість», - звернувся до жителів області голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Рівненська ОДА

 

#COVID-19 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: