Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині працюють над впровадженням третього етапу медреформи


На Рівненщині працюють над створенням спроможної мережі лікарень. Це наступний етап медреформи, яку впроваджує МОЗ. Вона передбачає оновлення підходів до визначення госпітальних округів та формування мережі медзакладів.

Про це йшлося на онлайн-нараді під головуванням Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка. Участь у ній взяв перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін та директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров'я населення ОДА Олег Вівсянник.

Через третій, так званий інфраструктурний, етап медичної реформи буде реалізовуватись досягнення трьох ключових індикаторів — забезпечення доступності, якості та безоплатності медичної допомоги для українців. Нові підходи до госпітального планування дозволять також визначати і пріоритети для післявоєнного відновлення системи охорони здоров’я, наголосив Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Тим часом на сьогодні на Рівненщині створено експертну групу фахівців для формування спроможної мережі, відповідно до постанови Кабміну.

«Вже напрацьовано низку завдань, визначено пріоритетні напрямки формування мережі на первинному рівні, екстреної медичної допомоги та спеціалізованих закладів охорони здоров’я, - прокоментував ситуацію в області перший заступник голови ОДА Сергій Подолін. - Ці напрацювання будуть презентовані госпітальній раді під головуванням міністра охорони здоров’я України. - Зараз вирішуються ключові питання щодо включення додаткових монопрофільних спеціалізованих закладів охорони здоров’я до надкластерних, а також із начальниками РВА обговорюються та визначаються кластерні заклади».

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: