Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині кільцювали десяток лебедів шийними мітками

На водосховищі біля Острога кільцювали лебедів. Завдяки десятьом кільцям на шиях науковці більше дізнаються про життя птахів, – повідомив орнітолог Василь Ільчук. Самому методу збору інформацію вже понад сто років, в області шийне кільцювання використовують вперше.

Джерело Рівне.Суспільне.

Як розповів орнітолог Василь Ільчук загалом кольоровими шийними мітками позначили десять лебедів, яких упіймали на водосховищі Хмельницької АЕС, що поблизу Острога на Рівненщині.

"Методу кільцювання вже понад сто років, а вже цими пластиковими кільцями шийними то практично вперше зайнялися так серйозно. Минулоріч були пробні варіанти. Є кільця для лап, але у водоплавних лапи перебувають більше у воді й інформацію важко зчитати інформацію", – зазначив орнітолог.

 
Як на Рівненщині лебеді зимують

На Рівненщині існує місце, куди прилітають зимувати лебеді. Летять навіть з-за кордону. Ця локація приваблює туристів, туди їдуть підгодувати птахів та зробити фото.

Posted by UA: Рівне on Tuesday, January 18, 2022

Загалом, уточнив орнітолог, наразі лебеді зимують на багатьох ставах Рівненщини. На Водосховище Хмельницької АЕС кочують на час морозів, а у відлигу повертаються на рідні водойми.

#лебеді  #кільцювання 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: