Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині готуватимуть кадри для підприємств з виробництва скла

На Рівненщині є три підприємства з виробництва скла, проте жоден освітній заклад не готує для них фахівців. Натомість є випускники вузів, технікумів та училищ, які не знайшли роботи за спеціальністю.

Про зміни у підходах до формування ринку праці йшлося під час зустрічі у рамках проєкту «Rivne work hub» із представниками ПАТ «Вераллія Україна». Підприємство є лідером із виробництва склотари в Україні.

«Мета проєкту «Rivne work hub» – допомога ключовим роботодавцям Рівненщини у підготовці кадрів. А головна ідея полягає в тому, щоб повернути заробітчан з-за кордону та працевлаштувати їх на Рівненщині, поряд із сім’єю.  Тому підприємства розповідають про свої потреби, а ми, спільно з центром зайнятості, напрацьовуємо варіанти співпраці», – зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

У зустрічі взяли участь директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Костянтин Мокляк, заступниця начальника відділу професійно-технічної та вищої освіти Олена Полюхович та кадрова служба компанії.

Так, ПАТ «Вераллія Україна» має у штаті майже 500 працівників. Наразі є потреба в операторах склоформувальних машин, слюсарях, електриках та ремонтниках верстатів. Більше того, на великому підприємстві є постійний рух кадрів, тому такі вакансії будуть затребуваними у майбутньому.

Директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук відзначив, що така інформація від роботодавців є важливою, адже дозволяє зрозуміти, як надалі буде розвиватися ринок праці.

За результатами зустрічі, напрацювали дорожню карту співпраці, що передбачатиме підготовку професійних кадрів у Центрах зайнятості та навчально-практичних центрах, регулювання держзамовлення під потреби ринку, а також інформування закладів освіти про найактуальніші спеціальності.

Нагадаємо, у Рівненській ОДА триває цикл зустрічей із провідними підприємствами області у рамках проєкту «Rivne work hub». Його зініціював голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. Мета проєкту - допомогти роботодавцям у пошуку працівників і створенні нових робочих місць в області.


Рівненська ОДА

#виробництво скла 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: