Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині чоловік спалив прапор України

Чоловік спалив на блокпості український прапор. Це трапилося у селі Зоря, що на Рівненщині. Та як виявилося, цей чоловік відомий ще й іншими не менш нахабними вчинками. Однак як стверджують селяни - його покриває мати, тому він уникає відповідальності за свої дії.

Джерело Itvmg.

Поки одні ризикують власним життям та вивішують українську символіку у гарячих точках - інші ж проводять самопридумані обряди та дозволяють собі спалювати українські прапори на блокпостах.

Це Олександр Остапович, житель села Зоря, що на Рівненщині. Чоловік дозволяє собі вчиняти і інші нахабні дії та жити за принципом "сам собі режисер". Своїми вчинками Олександр Остапович тримає у страху всіх жителів села. Він неодноразово нападав на односельчан та вимагав у них гроші. Потерпають від чоловіка і сусіди. Адже, він любить голосно слухати музику та ремонтувати меблі вночі.

Жителі будинку кажуть, неодноразово скаржились на розгульного сусіда до поліції. Втім, це не дає результату, оскільки його мати - директорка Зорянського ліцею.

Ми вирішили поспілкуватися із Олександром особисто. Втім, двері нам ніхто не відчинив. Потім поїхали до ліцею, в якому працює його мати. Однак, як тільки жінка побачила відеокамеру, покинула навчальний заклад і поїхала, нічого не прокоментувавши.

В поліціії ж кажуть, знають про неприпустиму поведінку Олександра Остаповича та реагують на скарги.

А також додають, що Олександр неодноразово притягався до адміністративної відповідальності.

Односельчани ж сподіваються, що цього разу Олександру не вдасться уникнути справедливого покарання.


 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: