Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Поліссі триває сезон полювання на пернату дичину

Другий тиждень любителі полювання на пернату дичину при зустрічі мають змогу не тільки полювати, обмінюватись досвідом, а й помилуватись природою рідного Полісся. Як показує практика, більшість мисливців є свідомими громадянами які не порушують правила полювання, проте на жаль трапляються і такі, які нехтують загальними правилами.

Нагадуємо, що відкриття сезону полювання відбулось 07 серпня, і в перші ж дні відкриття державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу виявили - 17 порушень правил полювання, така ж ситуація відбулась і протягом цих вихідних, виявлено знову ж 17 порушників вимог природоохоронного законодавства, тобто протягом двох тижнів на Поліссі за порушення правил полювання до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів притягнуто 34 особи.

Основні порушення:

  • не отримали відстрільну картку для полювання на пернату дичину;
  • не здійснювали записи у контрольних картках обліку добутої дичини;
  • полювали з мисливськими собаками без відповідного паспорту на них.

Не буде зайвим нагадати, що ч.1 статті 85 КУпАП «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу» передбачає покарання у вигляді штрафу на громадян від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 102 грн. до 1020 грн.) і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від тридцяти до дев'яноста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510 грн. до 1530 грн.).

Заходи державного нагляду (контролю) з попередження та виявлення фактів браконьєрства у сезон полювання на пернату дичину Державною екологічною інспекцією триватимуть і надалі.


Державна екологічна інспекція Поліського округу

#Полісся  #інспекція  #полювання 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: