На чемпіонаті України з пляжного волейболу представники Рівненщини знову на п’єдесталі пошани

У Львові завершився тур 2* чемпіонату України 2020/2021. Приємно зазначити, що рівненські пляжники знову показали видовищну гру, а пара Ковальов/Павлюк, які представляли Рівне, посіла перше місце.

У чоловіків в чотирьох парах були представники нашого регіону.

За крок до вирішальних матів зупинилася пара Олег Покотило(Млинів)/Яків Янішевський(Чернігів). В чвертьфінальній стадії вони лише на тай-брейку, 13:15, поступилися парі Павелко/Дергунов з Самбору.

А найкращий результат показали представники Рівного Ілля Ковальов/Владислав Павлюк. Впевнено пройшовши по дистанції у вирішальному матчі вони переграли представників Сум Микиту Ангелова та Івана Дацюка з рахунком 2:0 (21:14, 21:16).

У жінок Рівненщину представляли три пари. В підсумку найкращий результат показали Марина Стельмах/Софія Плюхина та Кароліна Підгурська/Анастасія Стрельбицька, які посіли п’яте місце з 29 пар.

Пляжні турніри тривають і найближчий відбудеться в Млинові в найближчий вікенд. Тож шанувальникам пляжного волейболу нудьгувати не доведеться.