Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Молоді підприємці з Млинівщини займаються інноваційним для України виробництвом глемпів.

Це дерев’яні будівельні шатра, які можна використовувати як житло, кафе, для розширення номерів готелю.

На сьогодні компанія «Glamping UA» уже виготовила шатра для 19 туристичних локацій - глемпінгових містечок. В кожному їхньому будиночку є всі зручності: меблі, санвузол, кухня, WI-FI та кондиціонери. Підприємство уже співпрацює з Європою і планує вийти на американський ринок.

Використовувала компанія для розвитку і державні програми. Власники взяли грант 250 тис. гривень за програмою «Є-робота». За ці кошти змогли закупити сировину, створити додаткові робочі місця. Більше того, в своїх проєктах вони максимально використовують продукцію місцевого виробника: від деталей до готових меблів.

Компанія на Млинівщині започаткувала український ринок глемпінгу. І сьогодні ці рішення набувають нового значення. По-перше, це мобільність, адаптивність і швидкозмінність. Це те, що важливо в нинішніх умовах. Адже такі конструкції можна звести за кілька годин і використовувати не лише як туристичну інфраструктуру, а й для прийому ВПО та як пункти обігріву.

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль поспілкувався з командою і про можливість адаптації глемпів під пункти обігріву в зимовий період.

«Сьогодні ми дивимося на виробництво на Рівненщині під різними кутами, адже з їхньою допомогою, можна забезпечити стабільне функціонування і життєдіяльність цілої області в зимовий період», - резюмував очільник області.

Рівненська ОВА


 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: