Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Місцеві мешканки та переселенки на Дубенщині готували «молодий борщ»

А допомагав у цьому спеціальний гість – кулінарний блогер Костянтин Грубич.

Гастрономічне дійство відбулося у Повчанській громаді, а його учасницями стали також мешканки Смизької та Мізоцької громади. Так смачно підсумували завершення грантового проєкту, в рамках якого місцеві жительки, а також переселенки отримали насіння та разом вирощували овочі.

Мета полягала в тому, щоб не лише допомогти людям із врожаєм, а й згуртувати навколо спільної справи та сприяти кращій адаптації внутрішньо переміщених осіб у життя, пояснили організатори.

«В рамках грантового проєкту, ГО «Асоціація жінок України «Дія-Рівне» надавала у квітні цього року 105 комплектів насіння для спільного вирощування грядки у 3 громадах області. На завершення ж відбувся локальний захід під назвою «Молодий борщ», аби спільно зібрати перший урожай і зготувати улюблену страву українців. Такі ініціативи допомагають місцевим мешканцям та родинам ВПО дізнатися більше одні про одних, познайомитися ближче із можливостями громади поділитися досвідом», - розповіла організаторка проєкту Ольга Горкавчук.

Тим часом Костянтин Грубич описав у фейсбуку цей захід так: «Ми разом із «активними дієвими жінками» приготували у 50-літровому казані валківський борщ зі сливами. Місцеві конкуренти у сусідньому казані наварили повчанський борщ. Селяни поїли все. Серед людей було багато переселенців зі Сходу, яких прихистила рівненська глибинка. Було так щиро і незабутньо!»

Нагадаємо, проєкт реалізує ГО «Асоціація жінок України «Дія-Рівне» за фінансової підтримки Українського жіночого фонду.

За інформацією Рівненської ОДА.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: