Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Міський голова Вараша винагородив військовослужбовців в/ч 3045

Міський голова Олександр Мензул взяв участь в урочистостях із нагоди 29-річниці від Дня створення військової частини 3045, військовослужбовці якої несуть службу із захисту ВП "Рівненська АЕС". За розпорядженням очільника Вараської громади грошовою винагородою відзначено десятьох прапорщиків, старшин, сержантів та офіцерів Національної гвардії України.

"Від імені громади вітаю вас зі святом. Сподіваюсь, що зброю ви будете застосовувати лише на навчаннях, тренуваннях, ваше життя буде спокійним. Як мешканці нашої громади, ви всі є взірцем чесності, порядності, дисциплінованості. Маю надію, що ви відчуваєте комфорт проживання у нашій громаді, який ми неодмінно будемо покращувати. Хочу побажати вам здоров'я, завзятості у несенні служби", - звернувся сьогодні до військовослужбовців міський голова Олександр Мензул.

"Від усього нашого колективу ВП "Рівненська АЕС" прийміть вітання із нагоди 29-річниці створення вашої частини. Без вашої служби ми не могли би експлуатувати чотири ядерні установки. Бажаю, щоб у вас весь час було добро, щастя, успіхи. Хочу подякувати за службу і побажати розвитку кожному із вас та вашій частині загалом", - сказав у вітальному слові генеральний директор ВП "Рівненська АЕС" Павло Павлишин.


Вараська міська рада.

#нрагорода 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: